
Витяжка Bosch DWK65AD30R
14 899 ₴
- В наявності
- Код: DWK65AD30R
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легке керування витяжкою за допомогою сенсорів.
Завдяки зручному сенсорному управлінню TouchControl ви зможете легко налаштовувати роботу витяжки одним дотиком.
Чисте повітря та приємна атмосфера.
Витяжки потребують металевих фільтрів для фільтрації жиру та інших твердих частинок із повітря. Щоб ці фільтри працювали з максимальною ефективністю, необхідно чистити їх приблизно раз на місяць вручну або мити в посудомийній машині.
Енергозберігаюче яскраве освітлення варильної поверхні.
Світлодіодні лампи мають вражаюче довгий термін служби – кілька тисяч годин роботи. Світлодіоди споживають набагато менше електроенергії, ніж аналогічні звичайні галогенні споти. Таке LED-освітлення забезпечує чітке та яскраве освітлення під час приготування їжі.
Регулювання потужності витяжки.
Завдяки трьом режимам роботи витяжки ви зможете регулювати необхідну вам потужність задля досягнення найкращих результатів приготування та чистого повітря на кухні.
Завдяки спеціальному набору, який встановлюється додатково, витяжка може працювати в режимі рециркуляції повітря, роблячи його ще чистішим, ніж раніше, завдячуючи вугільному фільтру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вид | похила |
| Вугільний фільтр | є (до комплекту поставки не входить) |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Діаметр вихідної отвори | 120-150 мм |
| Жировий фільтр | металевий |
| Зворотний клапан | є |
| Колір | Чорний |
| Комплект монтажний | є |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | загартоване скло |
| Потужність ламп | немає даних |
| Продуктивність | 616 куб. м/год куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 596 х 350 х 386 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | сенсори |
| Тип монтажа | на стіну |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турбо-режим | є |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 899 ₴





