
Вбудована мікрохвильова піч Gorenje BMI201AG1X
12 699 ₴
- В наявності
- Код: BMI201AG1X
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч з грилем Gorenje BMI201AG1X виконана в стильному корпусі з елементами чорного кольору та «Нержавіюча сталь» та відмінно впишеться у будь-який сучасний кухонний інтер’єр. Вона має такі габаритні розміри: висота – 38,8 см, ширина – 59,5 см, глибина – 34,4 см.
Усередині камери розміщено роликову підставку та круглий скляний піддон.
Вони повільно обертаються в процесі роботи мікрохвильової печі, що дозволяє страві рівномірно та швидко прогріватися.
Покриття камери виготовлене з нержавіючої сталі. Вона витримує будь-які високі температури і тривалий час залишається акуратною.
Для вибору необхідних параметрів мікрохвильова піч передбачає поворотні перемикачі.
Логічний вибір налаштувань робить прилад зручним та зрозумілим у використанні.
Вбудований дисплей здатний відображати інформацію не тільки в цифровому або буквеному вигляді, а й у символьному та графічному.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 20 л |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторна система | є |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрустких скоринок | немає |
| Вертел | немає |
| Випічка | немає |
| Відкидні дверцята | немає |
| Габарити | 595 х 388 х 344 мм |
| Габарити ніші для вбудовування | 560-568 х 380 х 360 мм |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Пароварка | немає |
| Потужність | 800 Вт Вт |
| Решітка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | відсутній |
| Тип | з грилем |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип грилю | кварцовий |
| Тип керування | кнопкове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 699 ₴







