
Виклична панель Slinex ML-20CRHD Black/Gold
4 136 ₴
- В наявності
- Код: ML-20CRHD (black/gold)
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Індивідуальна виклична панель із широким кутом огляду камери та підтримкою стандартів передавання відеосигналу AHD 1080p (2 Мп), AHD 720p (1 Мп) або CVBS (PAL).
Приєднання панелі до реєстратора або відеодомофона з функцією реєстратора гарантує перегляд безперервного відеозаписування того, що відбувається, або збереження записів з виявлення руху без умови здійснення дзвінка.
У комплекті постачання пристрою є все необхідне для встановлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Кількість абонентів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 1.5 м |
| Вага | немає даних кг |
| Виявлення людини | немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Харчування | DC 12 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | золотистий із чорним |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 115° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Реле | немає |
| Робоча температура | -40°C – +50°C |
| Роздільна здатність відео | 1920х1080 |
| Розміри | 45х130х24 мм |
| Слот для microSD | немає |
| Тип фотоапарата | кольорові |
| Тип панелі | відео + аудіо |
| Тип пристрою | виклична панель |
| Тип під'єднання | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 136 ₴





