
Акустична система 2E PCS232 RGB Soundbar Black (2E-PCS232BK)
949 ₴
- В наявності
- Код: 2E-PCS232BK
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Створити відповідну атмосферу під час перегляду улюблених фільмів чи серіалів допоможе акустична система 2E PCS232. Дводюймові динаміки забезпечують чіткі діалоги та чистий звук на всіх рівнях гучності, а непересічний дизайн моделі продемонструє витончений смак власника та вдало доповнить стиль робочого місця.
Фронтальна поверхня чорного елегантного корпусу має ріфлення, краї яких підкреслює вбудоване динамічне RGB-підсвічування з можливістю налаштування колірного режиму, а сріблясте коліщатко для регулювання гучності вбудовано в бічну панель однієї з колонок. Крім того, для цієї моделі допустиме не тільки вертикальне, а й горизонтальне встановлення.
Особливості:
Два динаміки 2″ × 5 Вт.
Підключення: 3,5 мм jack / Bluetooth 5.0.
USB-живлення 5 В.
Технологія Plug & Play.
RGB-підсвічування.
Коліщатко для регулювання гучності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість смуг | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 10 Вт |
| Тип | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вага загальна | 0.8 кг |
| Габарити загальні | - |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | 85 х 190 х 75 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | 2" |
| Харчування | від USB |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу сабвуфера | пластик |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | 2 х 5 вт |
| пульт ДК | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | >65 дБ |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час роботи | - |
| Частотний діапазон | 100 – 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴









