
Водонагрівач Bosch Tronic 2000 T TR2000T 120 B (7736506093)
8 990 ₴
- В наявності
- Код: 7736506093
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висока ефективність. Щільна ізоляція, не містить хлорфторвуглеців, забезпечує високу ефективність бака водонагрівача Tronic 2000 T. Надійна робота. Водонагрівач Tronic 2000 T має внутрішнє покриття з склокераміки і збільшений магнієвий анод, що забезпечує його надійну роботу. Просте використання. Індикатор температури відображає нагрів води. Термостат регулює температуру води. Бойлер додатково оснащений механічним регулятором температури нагріву для зручного управління.
Різні типи монтажу.
Моделі від 50 л мають у комплекті монтажну планку для монтажу водонагрівача як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні, залежно від потреб місця монтажу. На зміну роботи водонагрівача тип монтажу не впливає. Важливо враховувати параметри водонагрівача та його вагу з водою.
Економія енергії.
Завдяки теплоізоляції завтовшки 32 мм, тепловтрати становлять 0,85-1,6 кВт/добу. Якщо температура падає нижче встановлених значень, починається процес нагрівання. Тен підігріває воду в баку до певної температури і за допомогою термостата відключається. А за потреби догріває воду.
Стійкість внутрішнього покриття.
Бак протестований за тиску 16 бар, що вдвічі більше за звичайний тиск води в будинках і квартирах. Така стійкість досягається завдяки внутрішньому покриттю всередині водонагрівачів Tronic.
Надійна робота.
Бойлер покритий зсередини шарами склокераміки, що являє собою склоподібну речовину, загартовану за високої температури (78°С-85°С). Крім того, це покриття абсолютно хімічно нейтральне і забезпечує повну гігієнічність приготування гарячої води.
Високий рівень безпеки.
Безпека обладнання підтверджена незалежним інститутом випробувань VDE.
Ступінь захисту від вологи IP25.
Ступінь захисту IP25 від потрапляння вологи всередину приладу дає змогу встановлювати та використовувати прилади у вологих приміщеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 27.4 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 445 х 1146 х 452 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає даних |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегріву | є |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання | 65°C |
| Матеріал бака | Сталева |
| Обсяг | 115 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 2000 Вт Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | циліндрична |
| Час первинного нагріву | 3 рік 45 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 990 ₴




