
Водонагрівач Tiki Supr ESD 100V9
18 999 ₴
- В наявності
- Код: SUPERESD100V9_TIKI
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водонагрівачі серії Tiki Supr ESD 100V9 поєднують впізнаваний прямокутний дизайн із заокругленими кутами та звичний технологічний функціонал моделей OGB. Усе це в компактній конструкції моделей Tiki Supr ESD 100V9. нове покоління нагрівачів обладнано сучасним електронним блоком керування зі світлодіодними індикаторами або дисплеєм для контролю температури. Завдяки додатковій функції EcoSmart досягається ефективність нагріву відповідно до директиви про захист навколишнього середовища.
Функція "Самонавчання" EcoSmart.
Після 7 днів роботи система розраховує оптимальний режим функціонування, який задовольнить потреби користувача в умовах мінімального споживання електроенергії. Це фактично означає, що за 7 днів нагрівач запам'ятовує, в який час доби користувач витрачає найбільшу кількість гарячої води. Після семи днів відстеження водонагрівач використовує зібрані дані, щоб увімкнутися і встигнути завчасно нагріти воду, перш ніж вона знадобиться користувачеві. Це економить електроенергію, адже водонагрівач не буде підтримувати постійну температуру, наприклад, 55 °С, як це робилося б за звичайного налаштування. Якщо необхідно внести зміни, цикл відстеження необхідно повторити. Таким чином, використання функції EcoSmart економить до 25% електроенергії на рік!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Вага | 36 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 420 х 1125 х 445 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегріву | є |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Матеріал бака | немає даних |
| Обсяг | 100 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 2000 Вт Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | сухий ТЕН |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | електронне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | прямокутна |
| Час первинного нагріву | 3 рік 16 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 999 ₴




