
Водонагрівач Tiki TG100 N Prime 100V9
8 699 ₴
- В наявності
- Код: TG100NPRIME100V9_TIKI
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завод Tiki з виробництва водонагрівачів розташований у Сербії в м. Стара Пазова. На відміну від багатьох інших виробників, які розміщують виробництво в різних країнах, усі водонагрівачі, а також теплові насоси для нагріву санітарної води, виробляються в повному виробничому циклі виключно на цьому заводі. Це дає змогу на високому якісному рівні здійснювати контроль сировини і комплектуючих, необхідних для виробництва, а також готової продукції, дає можливість підтримувати однаково високий рівень якості всіх виробів, що виробляються.
Під час виробництва внутрішньої ємності водонагрівачів на заводі Tiki застосовується процес вологого нанесення емалі. При використанні цієї технології шар емалі покриває всю поверхню водонагрівача бака. Середня товщина емалі близько 500 - 600 мікронів. Сировиною для емалі є мелене скло в поєднанні з кремнієвим піском. Бак зсередини обливається суспензією, висушується (вода випаровується) і запікається за температури близько 860 С. Таким чином, емаль запікається на поверхні металу і має дуже міцне зчеплення зі сталевою поверхнею бака.
Нагрівальний елемент перебуває в безпосередньому контакті з водою. Виготовляється з міді, що забезпечує його високу антикорозійну стійкість і тривалий термін служби. Потужність мідного відкритого ТЕНа становить 2000 Вт. Холодна вода надходить у водонагрівач через особливу насадку грибоподібної форми, яка:
Забезпечує рівномірний розподіл холодної води в баку і запобігає змішуванню шарів холодної та гарячої води;
Забезпечує максимальний об’єм приготованої гарячої води та її постійну температуру на виході.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Вага | 31 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 454 х 941 х 461 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегріву | є |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання | 65°C |
| Матеріал бака | немає даних |
| Обсяг | 100 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 2000 Вт Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | циліндрична |
| Час первинного нагріву | 3 рік 10 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 699 ₴

