
IP-відеодомофон Hikvision DS-KH6350-TE1 White
6 431 ₴
- В наявності
- Код: DS-KH6350-TE1
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP-відеодомофон Hikvision DS-KH6350-TE1 надає великі функції для підвищення безпеки та зручності. З його допомогою ви зможете не тільки контролювати доступ до свого будинку чи офісу, але й взаємодіяти з відвідувачами в режимі реального часу.
Основні характеристики:
Оновлений інтерфейс користувача UI V2.0 має покращене графічне меню, що спрощує налаштування та використання пристрою. Кольоровий сенсорний екран з діагоналлю 7 дюймів та роздільною здатністю 1024×600 відображає зображення яскраво та чітко. Сучасний та тонкий дизайн пристрою органічно вписується у будь-який інтер'єр.
Модель DS-KH6350-TE1 сумісна з програмою Hik-Connect для Android та iPhone, що дозволяє перенаправляти дзвінки на мобільний телефон та отримувати важливі повідомлення. Пристрій може зберігати фотографії при натисканні кнопки дзвінка та зберігати до 200 подій. Функція віддаленого розблокування дверей через клієнтське програмне забезпечення або мобільний додаток дозволяє відкривати двері за допомогою смартфона або комп'ютера, перебуваючи в будь-якому місці.
DS-KH6350-TE1 підтримує підключення до 5 панелей або моніторів. Пристрій також має входи для фізичних датчиків, таких як датчики руху, що дозволяє фіксувати певні події. Підтримується підключення до 8 датчиків, що працюють на основі замикання чи розмикання контактів.
Ви зможете переглядати відео в реальному часі з відеопанелей та пов'язаних камер, що забезпечує контроль за обстановкою навколо вашого будинку чи офісу. Підтримка SIP-протоколу дозволяє використовувати пристрій у багатоквартирних SIP-мережах без необхідності створення окремої локальної мережі. DS-KH6350-TE1 можна підключити до домашнього роутера Ethernet за допомогою витої пари.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Загальні | |
| Вага | 675 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| LAN | немає |
| MP3 рінгтони (реалтони) | є |
| PiP (картинка у картинці) | немає |
| USB | немає |
| microUSB | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Інтерком | є |
| Автовідповідач | є |
| Бездротовий стандарт | - |
| Вбудована пам'ять | є |
| Входить до комплекту | відеодомофон, настінний кронштейн, монтажні аксесуари, комплект з'єднувальних проводів, інструкція |
| Датчик руху | немає |
| Дисплей | кольоровий |
| Діагональ екрану | 7" |
| Харчування | PoE / 12 В |
| Запис | фото |
| Карта пам'яті | microSD 128 ГБ |
| Квадратор | немає |
| Керування | сенсорний екран + мобільний додаток |
| Керування замком | є |
| Колір | чорний із сріблястим |
| Кількість викличних панелей | до 5 панелей |
| Кількість відеопанелей | 1 |
| Максимум внутрішніх моніторів | 5 шт. |
| Монтаж | накладний |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Режим прослуховування (аудіоняня) | немає |
| Робоча температура | -10°C - 50°C |
| Дозвіл екрану | 1024 х 600 |
| Розмова з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Розміри | 175 х 113.5 х 21 мм |
| Сумісна ОС | Android / iOS |
| Сумісність | Hik-Connect |
| Тип | IP-відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Тривожні входи | 8 |
| Функція загального виклику | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 431 ₴








