
Проєктор Acer X1229HP (MR.JUJ11.001)
18 175 ₴
- В наявності
- Код: MR.JUJ11.001
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскравість 4500 люмен
Насолоджуйтесь максимально чітким та барвистим зображенням навіть при денному освітленні та з великої відстані (у приміщеннях від середнього до великого розміру) завдяки яскравості 4500 люмен.
Acer BlueLightShield
Захистіть ваш зір від надмірного навантаження за допомогою технології Acer BlueLightShield.
Роздільна здатність XGA
Навіть на великих відстанях цей проєктор дозволяє відтворювати чітке зображення завдяки роздільній здатності 1024x768 XGA.
Acer LumiSense
Acer LumiSense налаштовує яскравість зображення і насиченість кольорів в залежності від контенту, що переглядається.
Acer ColorBoost3D
Відтворюйте реалістичні кольори та яскраве яскраве зображення з технологією Acer ColorBoost3D.
Acer ColorSafe II
Насолоджуйтесь чіткими, природними кольорами з технологією ColorSafe II, що контролює динамічні рівні RGB для запобігання ослабленню кольорів.
Зміщення зображення
Проеціруйте з точністю без проблем з налаштуванням. За допомогою функцій зміщення зображення та цифрового масштабування можна точно змістити зображення відповідно до екрана без зміни поточного розташування.
Вертикальна корекція спотворення
Знайти правильний кут для презентації простіше завдяки автоматичній вертикальній корекції спотворення, що перетворює трапецію на прямокутник.
Безпечна для довкілля технологія Acer EcoProjection
Найменше споживання енергії та триваліший термін служби лампи до 15 000 годин завдяки системі Acer EcoProjection.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Чорний |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 220 Вт |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1024x768 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | немає |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 313x114х240 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | UHP |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | немає даних |
| Енергоспоживання | 210 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 20000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | - |
| Кількість VGA | 2 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 3 Вт |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | є |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 4800 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 175 ₴






