
Витяжка Franke FBI 705 BK (305.0689.925)
5 460 ₴
- В наявності
- Код: 305.0689.925
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повновбудована кухонна витяжка Franke FBI 705 BK (305.0689.925) чорний матовий з механічним керуванням та максимальною продуктивністю 300 куб. м/год. Витяжка, яка вбудовується в шафу FBI 705 BK, має 3 швидкості, можливість роботи в замкнутому контурі, енергозберігаюче LED підсвічування для комфортного освітлення та алюмінієвий фільтр чорного кольору, який можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вага | немає даних кг |
| Вид | повновбудована |
| Вугільний фільтр | відсутній |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 120 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Зворотний клапан | - |
| Колір | Чорний |
| Комплект монтажний | є |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | фарбований метал |
| Потужність ламп | 2х4 Вт |
| Продуктивність | 300 куб. м/год куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 702 х 174 х 286 мм |
| Рівень шуму | 61-67 дБ |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | повзункове |
| Тип монтажа | у шафу |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турбо-режим | немає |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 460 ₴










