
Витяжка Franke FBI 705 GR (305.0599.533)
4 732 ₴
- В наявності
- Код: 305.0599.533
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка Franke FBI 705 GR (305.0599.533) чудово підійде людям, які не бажають встановлювати витяжку до стіни або не мають для цього вільного простору. Витяжка повністю вбудовується в шафку. Важливою перевагою цієї витяжки є те, що її ширина збігається з більшістю кухонних шафок. Витяжка обладнана потужним мотором, що дозволяє очистити кухонне приміщення великої площі, та енергоощадним освітленням. Тому витяжка ефективно очищатиме повітря, створить додаткове освітлення варильної поверхні та буде економно використовувати енергоресурси.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вага | немає даних кг |
| Вид | повновбудована |
| Вугільний фільтр | відсутній |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 120-150 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Зворотний клапан | - |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Комплект монтажний | є |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | фарбований метал |
| Потужність ламп | 2х4 Вт |
| Продуктивність | 300 куб. м/год куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 702 х 174 х 286 мм |
| Рівень шуму | 61-67 дБ |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | повзункове |
| Тип монтажа | у шафу |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турбо-режим | немає |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 732 ₴



