
Витяжка Franke FBFE WH MATT A52 (305.0665.366)
16 276 ₴
- В наявності
- Код: 305.0665.366
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка Franke FBFE WH MATT A52 (305.0665.366) для вбудовування в шафку з електронним управлінням та периметральним втягуванням повітря. Можливий непомітний монтаж врівень з дном шафки. Продуктивність до 1035 м3/год в режимі вільного відводу повітря, периметральне втягування, монтаж на відстані від 450 мм від електричної та 650 мм від газової варильної поверхні, елегантна металева декоративна панель, що приховує фільтри, сучасний мінімалістичний дизайн, електронне управління, інтенсивний режим з автоматичним поверненням на попередню швидкість через 6 хвилин, клас енергоспоживання В, економне освітлення LED стрічка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вид | повновбудована |
| Вугільний фільтр | відсутній |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Зворотний клапан | немає |
| Колір | Білий |
| Комплект монтажний | немає |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | фарбований метал |
| Потужність ламп | 1х3 Вт |
| Продуктивність | 1035 куб. м/рік куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 520 х 324.7 х 290 мм |
| Рівень шуму | 47-67 дБ |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип монтажа | у шафу |
| Тип освітлення | LED-стрічка |
| Турбо-режим | є |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 276 ₴



