
Витяжка Franke FBFE WH MATT A70 (305.0665.367)
17 732 ₴
- В наявності
- Код: 305.0665.367
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована в шафу витяжка Franke FBFE WH MATT A70 305.0665.367 білого матового кольору спроєктована так, щоб ідеально вписатися в кухонний простір, що забезпечується завдяки тонкій рамі врівень із меблями. Витяжка оснащена алюмінієвим фільтром, придатним для миття в посудомийній машині, а система FastFix забезпечить зручну і швидку установку витяжки.
Витяжка для вбудовування в шафку з електронним управлінням та периметральним втягуванням повітря. Можливий непомітний монтаж врівень з дном шафки. Монтаж на відстані від 450 мм від електричної та 650 мм від газової варильної поверхні, елегантна металева декоративна панель, що приховує фільтри, сучасний мінімалістичний дизайн, електронне управління, інтенсивний режим з автоматичним поверненням на попередню швидкість через 6 хвилин, клас енергоспоживання В, економне освітлення LED стрічка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вага | немає даних кг |
| Вид | повновбудована |
| Вугільний фільтр | відсутній |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Зворотний клапан | - |
| Колір | Білий |
| Комплект монтажний | є |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | фарбований метал |
| Потужність ламп | 1х6 Вт |
| Продуктивність | 670 куб. м/год куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 700 х 324.7 х 290 мм |
| Рівень шуму | 47-66 дБ |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип монтажа | у шафу |
| Тип освітлення | LED-стрічка |
| Турбо-режим | є |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 732 ₴



