
Багатофункційний пристрій A4 ч/б Pantum BM5100ADW з WiFi
15 636 ₴
- В наявності
- Код: BM5100ADW
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Pantum BM5100ADW - високопродуктивний пристрій, який підійде для виконання різних завдань. Швидкість друку становить 40 стор/хв, що зручно при роботі з великим документообігом. Виріб поєднує в собі функції трьох пристроїв - сканера, принтера та ксерокса.
Місткий автоподатчик.
Пристрій оснащений містким податчиком на 50 сторінок, що дозволить вам копіювати і сканувати набагато швидше.
Працюємо без дротів.
Наявність WIFI (2,4G і 5G) та NFC дозволяє зробити друк ще зручнішим
Налаштування без зайвих турбот.
Установка драйвера в 1 клік дозволить вам швидко розпочати роботу
Робота без зупинки.
Завдяки наявності двох додаткових лотків на 550 сторінок кожен апарат легко задовольнить потреби безперервного друку.
Відмінна економічність.
Завдяки системі роздільного фотобарабану та тонер картриджа великої ємності друк кожної сторінки буде найоптимальнішим.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pantum |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | є |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | товстий папір, тонкий папір, прозорий, картон, етикетки |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 415х370х365 мм |
| Дисплей | монохромний |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 650 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Колір корпусу | White |
| Комплект поставки | БФП, стартовий картридж, кабель живлення, кабель USB, інструкція користувача |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | 100000 стор |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 750 - 4000 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 3000 стор |
| Дозвіл друку | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 1200 dpi |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | TL-5120, TL-5120H, TL-5120X, DL-5120 |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | 24 зобр/хв |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | 40 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 40 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-200 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 636 ₴







