
Багатофункційний пристрій A4 ч/б Pantum M7100DW з WiFi
12 438 ₴
- В наявності
- Код: M7100DW
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доступний і продуктивний монохромний лазерний багатофункціональний пристрій з вбудованими модулями Ethernet, Wi-Fi 4 і NFC. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, орієнтований на використання в малому або середньому офісі.
Автоматичний двосторонній друк.
Комфортна швидкість друку 33 стор/хв А4 дозволить вам вирішувати всі ваші щоденні завдання, а також автоматичний двосторонній друк скоротити витрату паперу.
Місткий автоподатчик.
Пристрій оснащений містким податчиком на 50 сторінок, що дозволить вам копіювати і сканувати набагато швидше.
Працюємо без дротів.
Наявність WIFI та NFC дозволяє зробити друк ще зручнішим.
Відмінна економічність.
Завдяки системі роздільного фотобарабану та тонер картриджа великої ємності друк кожної сторінки буде найоптимальнішим.
Скануй на USB.
Скануй прямо на USB, просто та швидко.
Безшумна робота.
Усередині компактного корпусу ховається надтихий та високопродуктивний пристрій.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pantum |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.29 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | є |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | товстий папір, тонкий папір, прозорий, картон, етикетки |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 415х350х365 мм |
| Дисплей | монохромний |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 650 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Колір корпусу | White |
| Комплект поставки | БФП, стартовий картридж, кабель живлення, кабель USB, інструкція користувача |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | 60000 стор |
| Підтримка AirPrint | немає |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS / Server |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 750 - 3500 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 1500 стор |
| Дозвіл друку | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 1200 dpi |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | TL-420H, TL-420X, DL-420 |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | 24 зобр/хв |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | 33 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 33 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-200 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 438 ₴









