
Багатофункційний пристрій A4 ч/б Xerox B305 з Wi-Fi (B305V_DNI)
19 831 ₴
- В наявності
- Код: B305V_DNI
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Xerox B305 — лазерний багатофункціональний пристрій, який стане надійним помічником для малого та середнього бізнесу. Має вбудований модуль Wi-Fi, тому дозволяє друкувати документи з будь-яких мобільних пристроїв на базі Android і iOS. На пристрої встановлений 2.8"- дюймовий сенсорний екран з інтуїтивно-зрозумілим користувацьким меню, який спрощує виконання повсякденних завдань.
Пакет SET UP AND GO.
Завдяки програмному забезпеченню Xerox® Smart Start, що автоматизує процес встановлення, ви можете розпочати роботу без допомоги IT-фахівців. Підключіться до домашнього або корпоративного Wi-Fi за лічені хвилини та почніть роботу.
Неперевершена продуктивність.
Висока швидкість друку та незмінно надійна робота – це лише початок. Багатофункціональні пристрої B305/B315 пропонують набагато більше: кольорове та чорно-біле сканування, двостороннє сканування та подачу паперу, а також більшу кількість лотків високої ємності.
Безшумна робота.
Усередині компактного корпусу ховається надтихий та високопродуктивний пристрій. Навіть багатофункціональні пристрої легко розміщуються в обмеженому просторі, дозволяючи безшумно сканувати, друкувати, копіювати та передавати факсом, не відволікаючись від роботи.
Керування в один дотик.
Підвищіть продуктивність із драйверами для друку Xerox® Print Drivers та програмою для друку та сканування Xerox® Print and Scan. Отримайте швидкий та зручний доступ до налаштувань принтера та функцій друку з ноутбука та комп’ютера. Скануйте з легкістю завдяки функціям автоматичного вирівнювання, обрізання зображень та сканування чеків.
Мобільність та свобода.
Друкуйте, як вам зручно, завжди та скрізь. Вбудовані модулі підключення до Wi-Fi та функції Apple AirPrint, Mopria та Wi-Fi Direct® спрощують друк із мобільних пристроїв, ноутбуків, планшетів, Chromebook та настільних ПК.
Безпека, якій ви можете довіряти.
Комплексний наскрізний захист бореться з кіберзагрозами, що зростають, регулюючи доступ і охороняючи дані та документи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | глянсовий папір, конверти, кольоровий папір, картки, етикетки |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 411х366х339 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 530 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Колір корпусу | White |
| Комплект поставки | БФП, стартовий картридж, кабель живлення, інструкція користувача |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | 80000 стор |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows/Mac OS/ Server |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 1500 - 6000 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 1500 стор |
| Дозвіл друку | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 600 х 600 dpi |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Сумісні картриджі | 006R04376, 006R04377, 006R04378, 006R04379, 006R04380, 006R04381, 013R00690 |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | є |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | 46 зобр/хв |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | 38 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 38 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-217 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 831 ₴








