
Принтер етикеток 2E (2E-76U)
3 714 ₴
- В наявності
- Код: 2E-76U
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Принтер із технологією прямого термодруку застосовують для нанесення необхідної інформації на етикетку. Не потребує витрат на додаткові матеріали, адже для друку використовують спеціальний термопапір. Швидкість друку принтера 2E-76U становить 127 мм/с. Обсяг оперативної пам’яті 8 МБ. Обсяг флешпам’яті 8 МБ. Роздільна здатність 203 dpi гарантує якісне зчитування текстової інформації та штрихкодів. Максимальна ширина друку – 76 мм, максимальна довжина друку – 2 286 мм. Ширина етикетки: мінімальна – 20 мм, максимальна – 82 мм. Розмір 187 ? 163 ? 146 мм. Вага 1,1 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Максимальна довжина друку | 2286 мм |
| Максимальна ширина друку | 76 мм |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Швидкість друку | 127 мм/с |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Parallel | немає |
| Serial | немає |
| USB | є |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика етикеток | - |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика ріббону | немає даних |
| Мінімальна ширина друку | 20 мм |
| Намотування ріббону | немає даних |
| Робоча температура | від 5° до 40°C |
| Розміри (ДхШхВ) | 163x146x187 мм |
| Технологія друку | прямий термодрук |
| Товщина етикетки з підкладкою | 0.06 - 0.254 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 714 ₴








