
Вакуумний пакувальник Gorenje VS120ES
3 899 ₴
- В наявності
- Код: VS120ES
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Простий спосіб зберегти свіжість
Відмінний спосіб зберігання харчових продуктів. Вакуумний пакувальник від Gorenje - корисний, і красивий помічник на кухні, іще і легкий у експлуатації. Він стане у нагоді для зберігання різноманітних продуктів - від готових страв до зберігання м’яса і риби, які при такому способі упаковки не виділяють запахів.
Невеличкий і акуратний
Сучасні апарати для вакуумування не такі громіздкі, якими вони були раніше. Апарати для вакуумування від Gorenje мають компактний розмір і привабливий елегантний дизайн. Вони не займуть багато місця на вашій кухні. Крім того, вони мають відділення для зберігання шнура живлення, тому вам не доведеться хвилюватися через сплутані дроти.
Свіжі, сухі і мариновані продукти
Прилад може пакувати як сухі, так і вологі продукти. Пакет запобігає втраті соку, маринаду і аромату.Це дуже зручно для приготування страв за методом су-від.
Повністю пристосовані до ваших потреб
Тепер можна підготувати продукти до зберігання простим натисканням кнопки. Незалежно від того, потрібне звичайне чи вакуумне запечатування продуктів, машина зробить це для вас. Просто покладіть продукти в спеціальний пакет і натисніть кнопку запечатування або вакуумного запечатування. У другому варіанті прилад видалить повітря навколо продукту, а про завершення процесу запечатування сповістить вимкнення індикатора вакуумування. Коли пакет герметично запечатаний, їжа захищена від забруднень.
Прокачайте власні навички організації простору і зберігання
Вакуумний пакувальний від Gorenje можна використовувати і для нехарчових продуктів. Використовуйте його для організації простору і зберігання, а також для герметизації і захисту від вологи предметів протягом активного відпочинку на свіжому повітрі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Живлення | Мережа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація / Дисплей | індикація |
| Вага | 2.3 кг кг |
| Вакуумування вологих продуктів | є |
| Вакуумування пляшок | немає |
| Вакуумування сухих продуктів | є |
| Вбудований ніж | відсутній |
| Відділення для пакетів в корпусі | відсутнє |
| Габарити | 36.5 х 14 х 7.5 см |
| Довжина кабеля | немає даних |
| Довжина шва запаювання | 300 мм |
| Запаювання без вакуумізації | є |
| Колір | сріблястий з чорним |
| Комплектація | вакуумний пакувальник, пакети для вакуумування (10 шт), 3 ємності, трубка, інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | пластик + метал |
| Потужність | 120 Вт Вт |
| Продуктивність насосу | 12 л/хв |
| Регулювання ступеня вакуумування | відсутнє |
| Створення вакууму в спеціальних контейнерах | є |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип пакетів для вакуумування | гладкі |
| Тиск стиснення | 0.8 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 899 ₴










