
Вентилятор NEO Tools (90-010)
4 499 ₴
- В наявності
- Код: 90-010
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлоговий вентилятор Neo Tools, 90-010 потужністю 100 Вт, діаметром 45 см, та 3 режимами швидкості.
Надійний і надзвичайно ефективний вентилятор підлоги Neo Tools оснащений міцним двигуном потужністю 100 Вт, виготовленим зі 100% міді. Що забезпечує зручність використання протягом багатьох літніх сезонів. Вентилятор має три швидкості повітряного потоку. У вентилятора стійкий металевий хромований корпус і оптимальний діаметр 45 см.Стабільна опора з додатковими пластиковими ніжками, що не ковзають, яка гарантує, що вентилятор не буде рухатися під час роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3D-обертання | немає |
| Автовідключення | немає даних |
| Автоповорот | без автоповороту |
| Ароматизація | немає |
| Тип вентилятора | лопатевий |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр лопастей | 45 см |
| Харчування | від мережі |
| Захист | немає |
| Керування по Wi-Fi | відсутнє |
| Колір | Сталева |
| Матеріал корпусу | пластик + метал |
| Матеріал лопатей | метал |
| Основа | П-подібна сталева |
| Потужність | 100 Вт Вт |
| Призначення | побутові |
| Пульт дистанційного керування | без пульта |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Регулювання висоти | без регулювання висоти |
| Коригування кута нахилу | є |
| Регулювання напряму потоку повітря | немає |
| Таймер | без таймера |
| Тип установки | Підлоговий |
| Тип управління | електронне (кнопкове) |
| Функція зволоження | немає |
| Функція іонізації | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴







