
Крісло для геймерів Cougar Fusion SF
7 999 ₴
- В наявності
- Код: Fusion SF
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Fusion SF відрізняється середнім розміром, ергономікою та геймерським дизайном, щоб вам було комфортно грати та працювати. Підвищіть продуктивність у денний час та збільште бойову міць уночі - це відмінне крісло для різних цілей!
Вбудована вигнута поперекова опора
Завдяки вбудованій 3D-вигнутій поперековій опорі, Fusion SF посилює підтримку нижньої частини спини, допомагаючи їй підтримувати правильну поставу.
Подушка сидіння з піноматеріалу різної щільності
Подушка сидіння виготовлена з піноматеріалу різної щільності для створення м’якої та міцної текстури. Насолоджуйтесь комфортом під час ігор та роботи!
Міцний та текстурований
Fusion SF випускається у двох варіантах тканини: тканинне покриття з високою повітропроникністю та екошкіра з ПВХ. Обидва варіанти міцні та мають чітку текстуру.
Регульований дизайн
Регулювання висоти. Легко відрегулюйте висоту Fusion SF за допомогою високоякісного газліфту.
Відкидання спинки до 130?. Нахиляйте від 90 до 130 градусів. Гнучко та зручно для підтримки бажаної постави. Сидіть прямо під час роботи або ігор і лягайте на відпочинок.
Нахил із опором. Не соромтеся відкидати крісло під будь-яким кутом без будь-яких обмежень, налаштовуючи опір ручкою регулювання, або взагалі заблокуйте нахил.
Регульований у 2 напрямках підлокітник
Регулювання висоти: переміщення підлокітника вгору або вниз допоможе вам знайти найкраще положення для ігор.
Регулювання ліворуч/праворуч: підходить для всіх розмірів тіла та положень.
Неперевершена якість: газліфт класу 4
В основі крісла лежить газліфтний циліндр. Fusion SF оснащено високоякісним газліфтним циліндром класу 4, що забезпечує довговічність та плавне регулювання. Міцний та надійний!
Металева 5-кінцева основа
Оснащений металевою 5-кінцевою основою. Колеса з поліуретану не тільки запобігають дряпанню поверхні, але й забезпечують безшумний рух.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15.2 кг кг |
| Вбудовані механізми | нахил спинки, газліфт |
| Граничний кут нахилу спинки | 130° |
| Каркас | Метал |
| Колір | чорний з помаранчевим |
| Оббивка | PVC |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Коригування висоти сидіння | є |
| Регулювання кута нахилу спинки | з регулюванням кута нахилу спинки |
| Регулювання підлокітників | з регулюванням підлокітників |
| Розміри сидіння | 51 х 53 см |
| Розміри спинки | 71 х 48.5 см |
| Тип | геймерське крісло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴





