
IP-відеодомофон Hikvision DS-KH6350-WТE1 White
7 088 ₴
- В наявності
- Код: DS-KH6350-WТE1
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP-відеодомофон – інноваційний пристрій, створений для забезпечення безпеки та комфорту у вашому будинку чи офісі. З новим інтерфейсом UI V2.0 цей відеодомофон став ще більш зручним у використанні.
Основні переваги IP-відеодомофону DS-KH6350-WTE1:
7-дюймовий кольоровий сенсорний екран з роздільною здатністю 1024×600 забезпечує високу якість відображення відео та яскраві зображення.
Завдяки функції PoE ви зможете підключити домофон до мережі через Ethernet-кабель, що спростить процес встановлення та заощаджує час та зусилля.
Зберігання повідомлень та зображень. Домофон дозволяє зберігати повідомлення та захоплені зображення на TF-карті, що забезпечує зручний доступ до них у будь-який час. Ви завжди зможете переглянути записи і дізнатися, хто відвідав вас за вашої відсутності.
За допомогою клієнтського програмного забезпечення або мобільного додатка ви зможете відчиняти двері вашого будинку або офісу віддалено. Це особливо корисно, коли ви знаходитесь вдалині від будинку і очікуєте гостей або доставку.
Перегляд відео в режимі реального часу з панелей викликів і підключених камер в режимі реального часу. Ви зможете контролювати те, що відбувається перед дверима та навколо неї у будь-який час і бути в курсі подій.
IP-відеодомофон – це надійний продукт, який забезпечить вам безпеку, зручність та контроль за доступом до вашого будинку чи офісу. Завдяки новому інтерфейсу користувача, якісному екрану та різним функціям, пристрій є ідеальним вибором для тих, хто цінує сучасні технології та комфорт у повсякденному житті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 675 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| LAN | немає |
| MP3 рінгтони (реалтони) | є |
| PiP (картинка у картинці) | немає |
| USB | немає |
| microUSB | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Інтерком | є |
| Автовідповідач | є |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Вбудована пам'ять | є |
| Входить до комплекту | відеодомофон, настінний кронштейн, монтажні аксесуари, комплект з'єднувальних проводів, інструкція |
| Датчик руху | немає |
| Дисплей | кольоровий |
| Діагональ екрану | 7" |
| Харчування | PoE / 12 В |
| Запис | фото |
| Карта пам'яті | microSD 128 ГБ |
| Квадратор | немає |
| Керування | сенсорний екран + мобільний додаток |
| Керування замком | є |
| Колір | чорний із сріблястим |
| Кількість викличних панелей | до 5 панелей |
| Кількість відеопанелей | 1 |
| Максимум внутрішніх моніторів | 5 шт. |
| Монтаж | накладний |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Режим прослуховування (аудіоняня) | немає |
| Робоча температура | -10°C - 50°C |
| Дозвіл екрану | 1024 х 600 |
| Розмова з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Розміри | 175 х 113.5 х 21 мм |
| Сумісна ОС | Android / iOS |
| Сумісність | Hik-Connect |
| Тип | IP-відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Тип під'єднання | дротове / бездротове підключення |
| Тривожні входи | 8 |
| Функція загального виклику | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 088 ₴








