
Акустична система 2E PCS203 Black (2E-PCS203BK)
599 ₴
- В наявності
- Код: 2E-PCS203BK
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична система 2E PCS203. Просте підключення 3.5 мм. Драйвери та додаткове ПЗ не потрібні. Регулювання гучності та вихід для навушників та мікрофона на правому сателіті. Відмінне стереозвучання на всіх рівнях гучності. Можливість складати сателіти в міні-саундбарі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 6 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вага загальна | 0.57 кг |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | 200 х 180 х 80 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Харчування | від USB |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість смуг | немає даних |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | 2 х 3 вт |
| пульт ДК | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час роботи | - |
| Частотний діапазон | 100 – 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴










