
Накопичувач SSD 2ТB Goodram CX400 Gen.2 2.5" SATAIII 3D TLC (SSDPR-CX400-02T-G2)
11 018,25 ₴
- В наявності
- Код: SSDPR-CX400-02T-G2
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Забудьте про жорсткий диск і перенесіть свої дані на SSD CX400 gen.2, підвищивши тим самим продуктивність в 10 разів. Крім більш високої швидкості реакції накопичувач забезпечує більш надійний захист ваших даних. Завдяки тому, що в моделі CX400 gen.2 немає жодної рухомої деталі, вона є більш стійкою до коливань та ударів, ніж жорсткий диск.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodRAM |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Швидкість запису | 500 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | немає даниих |
| TBW (ресурс записів) | 720 TБ |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Габарити | 100 х 69.85 x 7 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | - |
| Енергоспоживання | немає даних |
| Контролер | PS3111-S11 |
| Наявність підсвічування | немає |
| Об'єм накопичувача | 2 ТБ |
| Підтримка NVMe | відсутня |
| Серія | Goodram CX400 |
| Споживання енергії | 4.3 Вт |
| Тип пам'яті | 3D TLC |
| Ударостійкість | є |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн рікін годину |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 018,25 ₴








