
Проектор Asus ZenBeam E1R Silver (90LJ00J3-B01070)
12 999 ₴
- В наявності
- Код: 90LJ00J3-B01070
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні-проектор ASUS ZenBeam E1R змінює уявлення про портативні розваги. Він оснащений портом USB Type-A для підключення пристроїв Android та iOS, а також автоматичним режимом портретної проекції, що дозволяє користувачам змінювати орієнтацію проектора під час використання, щоб вони могли легко переглядати контент із соціальних мереж та прямі трансляції на великому екрані. І немає необхідності возитися з налаштуваннями ? чорні бічні панелі автоматично видаляються, коли зображення, що проектується, плавно переходить з горизонтальної у вертикальну орієнтацію.
Особливості:
Розширте свою розвагу
ZenBeam E1R здатний проектувати зображення WVGA (854 x 480) розміром до 100 дюймів для перегляду великому екрані навіть у обмеженому просторі. Він також підтримує контент FHD, а джерело світла потужністю 200 світлодіодів забезпечує термін служби до 30 000 годин. Автоматична вертикальна корекція трапецеїдальних спотворень щоразу забезпечує ідеальні проекції, а вбудоване різьбове гніздо забезпечує сумісність зі стандартними штативами.
Універсальне підключення
Порт HDMI забезпечує сумісність із широким спектром джерел вхідного сигналу. Порт USB Type-A забезпечує підключення мобільного телефону, а також може використовуватись для заряджання пристроїв (5 В/1 А). Порт USB Type-C призначений для підключення постійного струму.
Відзначений нагородами дизайн у стилі дзен
ASUS ZenBeam E1R, призначений для стильних мандрівників, важить лише 300 г і має ультракомпактні розміри 84 x 29 x 108 мм. Дизайн, натхненний Zen, з його стриманою естетикою та металевим оздобленням на кришці об’єктива, нещодавно допоміг ZenBeam E1R виграти як дизайн продукту iF, так і дизайн Red Dot.
Вбудований акумулятор для додаткової зручності
Акумулятор забезпечує до чотирьох годин відтворення відео* без підзарядки – більш ніж достатньо для перегляду повнометражного художнього фільму або тривалих презентацій. ZenBeam E1R також може виступати як портативне джерело живлення, заряджаючи інші пристрої через порт USB Type-A.
*На основі використання низького режиму.
2-ватний динамік для чистого та потужного звуку
Вбудований 2-ватний динамік з технологією ASUS SonicMaster забезпечує приголомшливий звук, що ідеально доповнює будь-які враження від перегляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.31 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 108х29х83 мм |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Світло | LED |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 0.5-3.7 м |
| Енергоспоживання | 45 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | 1.2:1 |
| Колір | Сріблястий |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 500:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 2 Вт |
| Сила лампи | немає даних |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| пульт ДК | немає |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Дозвіл | 854х480 |
| Співвідношення сторін зображення | 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 200 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴









