
Проектор Asus ProArt A1 Black (90LJ00G0-B00270)
54 999 ₴
- В наявності
- Код: 90LJ00G0-B00270
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ASUS ProArt Projector A1 LED – це перший у світі професійний проєктор, що пройшов перевірку Calman, що забезпечує користувачам яскраве зображення у форматі FHD. Попередньо відкалібрований на заводі до Delta E.
Портфоліо портативних проєкторів ASUS нещодавно поповнилось досить цікавою моделлю ZenBeam E2. Крім того, компанія випустила проєктор ProArt Projector A1 абсолютно нової категорії, який призначений для творців контенту.
ASUS ProArt Projector A1. Для творців контенту
ASUS продовжує розвивати сімейство продуктів ProArt, адресованих користувачам, діяльність яких пов’язана з творчістю, створенням контенту, та випустила проєктор ASUS ProArt Projector A1. Це перший у світі проєктор із сертифікацією Calman Verified. За аналогією з моніторами й ноутбуками ProArt, він має високу точність заводського налаштування кольоропередавання, на що вказує параметр ΔE <2.
Модель забезпечує широке колірне охоплення, що відповідає 98 % sRGB та 98 % REC.709. Можна розраховувати, що підсумкове зображення буде не тільки чітким, але ще і правильним щодо точності відображення кольорів. Світлодіодне джерело (LED) забезпечує максимальну яскравість 3 000 люмен та довговічність (до 30 тис. годин роботи).
Для виведення зображення можна використовувати один із варіантів дротового підключення (2 х HDMI, VGA). До того ж ProArt Projector A1 може приймати зображення з пристроїв під керуванням Windows 10, iOS, Android через бездротове з’єднання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Лампа | |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 405х99х283 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | LED |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 1.15-5.7 м |
| Енергоспоживання | 370 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | 1.3-1.56:1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 800:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840х2160 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Сила лампи | немає даних |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | немає |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9, 16:10 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 3000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 999 ₴







