
Проектор Asus H1 Black (90LJ00F0-B00270)
69 999 ₴
- В наявності
- Код: 90LJ00F0-B00270
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проектор ASUS H1 оснащений світлодіодним джерелом з яскравістю 3000 лм, відрізняється широким охопленням колірних просторів - 125% Rec.709 і sRGB. Результат - яскраве зображення з насиченими кольорами в дозволі FHD (1920 x 1080). За високу якість звучання відповідає вбудований динамік потужністю 10 Вт. Крім того, в проекторі реалізована можливість оптичного збільшення в 1,2 рази, що дозволяє масштабувати зображення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | є |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 405х99х283 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | LED |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | немає даних |
| Енергоспоживання | 370 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 800:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840х2160 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Сила лампи | немає даних |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9, 16:10 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 3000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 999 ₴






