
IP-виклична аудіопанель Dahua DHI-VTO2101E-P-S2
8 235 ₴
- В наявності
- Код: DHI-VTO2101E-P-S2
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP панель виклику Dahua DHI-VTO2101E-P-S2
Панель виклику Dahua DHI-VTO2101E-P-S2 є ефективним засобом забезпечення безпеки та контролю доступу в різні типи приміщень: квартири, будинки, офіси та інші житлові або робочі простори. Вона дає можливість візуального контакту з відвідувачами і спілкування з ними, не виходячи з приміщення.
Конструкцію передньої панелі виготовлено з міцного сплаву цинку, стандарти захисту IP65 і IK10 роблять її надійною в умовах пилу, вологи та запобігають негативним наслідкам вандалізму, а також гарантують працездатність пристрою навіть за екстремальних температур, від -40°C до +60°C.
Кут горизонтального огляду камери становить 80 градусів, що забезпечує широке охоплення видимої зони. Роздільна здатність камери становить 2 МП.
Живлення і передача інформації можуть здійснюватися через технологію PoE.
Матриця 1/2.8″ 2 МП CMOS HD надає високоякісне зображення, зберігаючи деталі та чіткість навіть за різних умов освітлення. Технологія придушення шуму (DNR) у форматі 3D/2D дає змогу знизити рівень шуму.
Відеопанель Dahua DHI-VTO2101E-P-S2 оснащена аудіо входом і вбудованим динаміком, що дає змогу вести двосторонній аудіозв'язок із відвідувачами.
Тривожні входи і функція керування замком додають додаткові можливості для підвищення безпеки приміщень, розширюючи функціональність пристрою. Також передбачено порт RS485 для додаткового керування та інтеграції з іншими системами безпеки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Кількість абонентів | 1 |
| Загальні | |
| Вага | 300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 100 Мбіт/с |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 3 м |
| Виявлення людини | немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Харчування | PoE/DC 12 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 80°/40° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Реле | немає |
| Робоча температура | -40°C – +60°C |
| Роздільна здатність відео | 1920х1080 |
| Розміри | 163х73х55 мм |
| Слот для microSD | немає |
| Тип установки | накладний |
| Тип фотоапарата | кольорові |
| Тип панелі | відео + аудіо |
| Тип пристрою | виклична панель |
| Тип під'єднання | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 235 ₴




