
Принтер А4 HP Color LJ Pro 4203dw з Wi-Fi (5HH48A)
27 319 ₴
- В наявності
- Код: 5HH48A
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальна продуктивність у повнокольоровому режимі
Друкуйте в кольорі де завгодно з неймовірно високою швидкістю.
Робіть більше за допомогою інтелектуальних функцій підвищення продуктивності
Робіть більше за допомогою інтелектуальних функцій підвищення продуктивності та простих ярликів, доступних з будь-якого місця і в будь-який час.
Налаштування та керування з єдиної панелі керування
Налаштовуйте та керуйте з єдиної панелі - від реєстрації до подальшого використання.
Підвищіть свою безпеку за допомогою HP Wolf Pro
Підвищіть рівень безпеки за допомогою системи безпеки HP Wolf Pro, миттєво вбудованої та попередньо налаштованої "з коробки".
Рішення для великої робочої групи
Підтримайте робочу групу свого бізнесу за допомогою цього компактного, високопродуктивного кольорового принтера, що ідеально підходить для 10 користувачів.
Реалістичні кольори
Виглядайте професійно на кожній сторінці завдяки високоякісному друку, реалістичним кольорам і чітким деталям.
Неймовірно висока швидкість
Прискорте свій робочий процес завдяки неймовірно високій швидкості для задоволення потреб середовищ із високими вимогами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Кількість кольорів | 4 |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | глянсовий папір, конверти, кольоровий папір, картки, етикетки |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 421х420х636 мм |
| Дисплей | монохромний |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | є |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 580 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Колір корпусу | White |
| Комплект поставки | принтер, 4 встановлені стартові картриджі різного кольору, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Обсяг друку на місяць | 50000 стор |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS / Server / Android / iOS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 750 - 4000 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 1200 стор |
| Дозвіл друку | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | 600 х 600 dpi |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | W2300A, W2300X, W2301A, W2301X, W2302A, W2302X, W2303A, W2303X |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканування | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | 33 стор/хв |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 33 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-200 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 319 ₴






