
Принтер А4 Epson LQ-690II (C11CJ82401)
22 095 ₴
- В наявності
- Код: C11CJ82401
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
24-голковий матричний принтер
Швидкий і надійний матричний друк з Epson LQ-690II. Його міцна конструкція та сучасний дизайн зручно вписуються в будь-яке середовище.
LQ-690II — це надзвичайно надійний матричний принтер, що вирізняється високою продуктивністю та вражаючим виходом стрічки. Він швидкий і компактний, та має міцну конструкцію. Його сучасний дизайн дозволяє без зусиль інтегрувати його в будь-яке робоче середовище — чи то офіс, чи склад.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші поверхні друку | - |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 480x211x301 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Енергоспоживання | 39 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Колір корпусу | White |
| Комплект поставки | принтер, кольорова стрічка, компакт-диск із ПЗ та документацією, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Підтримка AirPrint | немає |
| Підтримка ОС | Windows |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | постачається без картриджа |
| Дозвіл друку | 360 х 180 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | C13S015610 |
| Технологія друку | матрична |
| Тип сканування | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | немає даних |
| Щільність паперу | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 095 ₴



