
Принтер ч/б A4 Kyocera Ecosys PA5500x (110C0W3NL0)
35 499 ₴
- В наявності
- Код: 110C0W3NL0
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гнучкі можливості обробки паперу до 2600 аркушів (разом з опціональними лотками) і сучасні функції безпеки в поєднанні з довговічними компонентами забезпечують виняткову ефективність і надійність, що робить лазерний принтер ECOSYS PA5500x ідеальним вибором для підвищення загальної продуктивності робочих груп. Завдяки швидкості друку до 55 сторінок на хвилину та швидкому роздруку першого аркушу він завжди готовий, коли вам це знадобиться.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kyocera |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | конверти, картон |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 390х416х308 мм |
| Дисплей | монохромний |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | є |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Енергоспоживання | 675 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Колір корпусу | White |
| Комплект поставки | принтер, встановлений картридж, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | 250000 стор |
| Підтримка AirPrint | немає |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 10000 стор |
| Дозвіл друку | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | TK-3430 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканування | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 55 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-220 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 499 ₴




