
Телевізор Kivi 24H760QB
5 599 ₴
- В наявності
- Код: 24H760QB
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний безрамковий дизайн:
ТБ об’єднав у собі компактність, стиль і функціональність. Чорний безрамковий корпус та стійкі металеві ніжки додають легкості та елегантності зовнішньому вигляду цього телевізора, що робить його ідеальним доповненням до вашого інтер’єру.
Живописне зображення:
Завдяки Direct LED підсвічуванню та функціям Super Contrast Control, Max Vivid, та Ultra Clear Ви отримаєте глибокий контраст, насиченість кольорів та чітке зображення. Режими Low Blue Light та Adaptive Luma Control забезпечують комфорт навіть при тривалому перегляді, а PC Mode дозволяє використовувати телевізор як монітор.
Апаратна частина:
Модель має підтримку Bluetooth 5.1 та Wi-Fi 5G для безперебійного підключення до інтернету та інших пристроїв, а також сучасний процесор, що гарантує швидку роботу без зависань.
Вбудовані тюнери DVB-T, DVB-T2, DVB-C та CI слот стануть у нагоді при налаштуванні телевізійних каналів.
Аудіо високого рівня:
Dolby Audio у поєднанні з функціями Auto Volume Control та SRC роблять звук чітким та гучним.
2 динаміки потужністю по 5 Вт подарують неймовірний звуковий досвід при перегляді якісного контенту.
Сучасне ПЗ:
Вбудований Google Assistant для голосового керування – спосіб легкої взаємодії з телевізором. Підтримка Chromecast і DLNA надає доступ до комунікації з іншими пристроями, Game Mode розширює можливості розваг, а Google Home робить телевізор частиною домашньої смарт сім’ї.
Додаткові переваги:
На окрему увагу заслуговує оновлене KIVI Media зі спеціальними добірками корисних додатків, ігор та розширень. Ексклюзивні пропозиції від партнерів у розділі KIVI Media Benefits дозволять вам відчути себе членом клубу обраних та отримати практичну вигоду. Стане в нагоді і подарунок від KIVI у вигляді значної кількості бонусів, який можна отримати завдяки реєстрації в додатку. А KIVI Media Extensions зроблять ваш телевізор незамінним помічником у створенні настрою та затишної атмосфери у вашому будинку.
Доступність популярних стрімінгових сервісів, таких як Netflix, Amazon Prime та ін., збільшать спектр відео контенту.
Безпека та гарантія:
Дана модель має можливість кріплення на кронштейн для зручності та оптимізації простору.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kivi |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | Android TV |
| Тип телевізора | LED |
| Зображення | |
| Час відгуку | 8.5 мс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Smart TV | зі Smart TV |
| VESA | 100 х 100 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вага без підставки | 2.5 кг |
| Вага з підставкою | 2.5 кг |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
| Внутрішня пам'ять | 8 ГБ |
| відео | PAL B\G, PAL I, PAL D\K, SECAM B\G, SECAM D\K, NTSC |
| Відстань між ніжками | 516 мм |
| Голосове керування | немає |
| Діагональ екрана | 24" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 36 Вт |
| Комплект поставки | ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Контрастність | 10000:1 |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Модель пульту | - |
| Оперативна пам'ять | немає даних |
| Потужність звуку | 2 х 5 Вт |
| Процесор зображення | Quad core |
| Підтримка HDR | немає |
| Підтримка NTFS | немає |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Дозвіл екрану | HD (1366х768) |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 550x322x60 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 550x365x176 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технологія дисплея | LED |
| Технології звуку | Dolby Audio |
| Фото | немає даних |
| Цифровий тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 599 ₴









