
Витяжка Gorenje WHC629E4X
5 299 ₴
- В наявності
- Код: WHC629E4X
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прекрасний огляд для приготування.
Останні моделі витяжок оснащені LED підсвічуванням, що забезпечує відмінний огляд варильної поверхні та стільниці навколо. Вбудовані світлодіоди (світловипромінюючі діоди) високоефективні і – в порівнянні з іншими світильниками – забезпечують краще освітлення, більше схоже на природне світло, з мінімальним використанням енергії та до тридцяти разів більшим терміном корисного використання. Грамотно розташовані світлодіоди забезпечують оптимальне освітлення варильної поверхні та залишаються важливим естетичним та функціональним елементом кухні.
Велика потужність з меншим рівнем шуму.
У сучасних квартирах кухня займає центральне положення, тому все більше уваги приділяється рівню шуму від кухонної витяжки. В останні кілька років разом із зростанням потужності кухонних витяжок Gorenje, зростала і увага до шумо-ізоляційних матеріалів, які використовувалися при виробництві.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вид | пристінна |
| Вугільний фільтр | відсутній |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 120 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Зворотний клапан | є |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Комплект монтажний | немає |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Потужність ламп | 1х3 Вт |
| Продуктивність | 450 куб. м/год куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 600 х 605-796 х 450 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип монтажа | на стіну |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турбо-режим | немає |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 299 ₴






