
Проєктор Acer X1129HP (MR.JUH11.001)
17 515 ₴
- В наявності
- Код: MR.JUH11.001
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Роздільна здатність SVGA
Завдяки роздільній здатності 800x600 SVGA впевнено створюйте проєкції чіткого, детального зображення і відео порівняно з тим, чого можна очікувати від стандартних проєкторів.
Acer BlueLightShield
Захистіть свій зір від зайвого навантаження, застосовуючи технологію Acer BlueLightShield.
Acer LumiSense
Acer LumiSense налаштовує яскравість зображення і насиченість кольорів залежно від контенту, який ви переглядаєте.
Acer ColorBoost3D
Відтворюйте реалістичні кольори та блискуче яскраве зображення з технологією Acer ColorBoost3D.
Acer ColorSafe II
Насолоджуйтеся чіткими, природними кольорами з технологією ColorSafe II, яка контролює динамічні рівні RGB для запобігання послабленню кольорів.
Можливість використання 24/7
Цей проєктор можна використовувати щодня без перерв, тому він ідеально підходить для публічних демонстрацій і виставок.
До 15 000 годин експлуатації
Використовуйте цей проєктор так часто і довго, як потрібно, – завдяки строку служби лампи протягом 15 000 годин вам не потрібно буде заміняти її найближчим часом.
Вертикальна корекція спотворення
Знайти правильний кут для презентації простіше завдяки автоматичній вертикальній корекції спотворення, що перетворює трапецію на прямокутник.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Чорний |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 210 Вт |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 800х600 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | немає |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 300х105х220 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | немає даних |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | немає даних |
| Енергоспоживання | 260 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 20000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | - |
| Кількість VGA | 2 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | 24.10 мм |
| Мінімальна фокусна відстань | 22 мм |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 3 Вт |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | є |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 4500 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 515 ₴







