
Багатофункціональний пристрій А4 ч/б HP LJ Pro 3103fdn (3G631A)
18 589 ₴
- В наявності
- Код: 3G631A
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей принтер створений для високої продуктивності завдяки високій швидкості та надійному обладнанню, що дозволяє легко використовувати його кожен день, де б ви не працювали, щоб ви могли більше зосередитися на своєму бізнесі.
Потужна продуктивність.
Розширіть можливості робочого процесу та управління ІТ за допомогою віддаленого керування принтером, високою швидкістю, скануванням та вбудованими функціями.
Неперевершена продуктивність.
Робіть більше за допомогою інтелектуальних функцій підвищення продуктивності та простих ярликів, доступних у програмі HP Smart у будь-якому місці та в будь-який час. Підключайтеся та скануйте безпосередньо на запам’ятовуючий пристрій за допомогою USB-роз’єму хоста.
Безшовні управління.
Налаштуйте принтери HP, які під’єднані до хмари, і керуйте ними, де б вони не знаходилися. Smart Admin полегшує роботу за допомогою єдиної веб-панелі управління. Завдяки надійним функціям підключення та інтелектуальним інструментам керування ваші принтери завжди готові до роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші поверхні друку | конверти, картон |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 426.8х758.8х475.5 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 436 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Колір корпусу | White |
| Комплект поставки | БФП, стартовий картридж, кабель живлення, інструкція користувача |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | 50000 стор |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 250 - 2500 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 2000 стор |
| Дозвіл друку | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 1200 dpi |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Сумісні картриджі | немає даних |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | є |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | немає даних |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | 33 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 33 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-163 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 589 ₴



