
Багатофункціональний пристрій А4 HP Smart Tank 581 з Wi-Fi (4A8D4A)
9 499 ₴
- В наявності
- Код: 4A8D4A
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насолоджуйтесь щоденною надійністю з принтером HP Smart Tank 581 All-in-One, який забезпечує якість HP, на яку ви очікуєте, і економію, на яку ви не очікуєте. HP пропонує розумні картриджі. Залишайтеся на зв’язку завдяки принтеру, який завжди готовий до роботи. Отримайте зручний інтуїтивно зрозумілий принтер, розроблений на кожен день.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 435x581x260 мм |
| Друк | кольоровий |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 3 Вт |
| Обсяг друку на місяць | 3000 стор |
| Дозвіл друку | 4800 x 1200 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 1200 dpi |
| Сумісні картриджі | немає даних |
| Технологія друку | струменева |
| Факс | немає |
| Формат | А4+ |
| Швидкість кольорового друку | 5 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 12 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-300 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 499 ₴








