
Монiтор Acer 27" Nitro XV272UV3bmiiprx (UM.HX2EE.307) IPS Black
9 599 ₴
- В наявності
- Код: UM.HX2EE.307
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітори серії Acer XV призначені для того, щоб забезпечувати максимально якісне зображення. Технологія IPS забезпечує широкий перегляд і кращі кольори завдяки 72% палітрі кольорів NTSC. Висока частота оновлення 180 Гц забезпечує плавне відтворення 2D-зображення. Додайте час відповіді 1 мс і насолоджуйтеся повною силою пікселів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 6.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 620х520х240 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрану | 27" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.0 |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 23 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 599 ₴







