
Монітор Acer 23.8" QG241YM3bmiipx (UM.QQ1EE.301) IPS Black
4 999 ₴
- В наявності
- Код: UM.QQ1EE.301
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор Acer QG241YM3bmiipx імпонує своєю якістю завдяки технології IPS та діагоналі 23.8 дюйма. Забезпечує різкі та чіткі зображення з часом відгуку 1 мс, що робить його ідеальним для геймінгу та відеострімінгу. Два різновиди портів HDMI, а також порт DP, розширюють можливості підключення різних пристроїв. Частота оновлення на рівні 180 Гц сприяє екстремально плавному відображенню рухомих об’єктів, підвищуючи імерсію та реакцію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 3.57 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 540x413x240 мм |
| Геймерські | Да |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Портативні | Немає |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 18 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴








