
Монiтор Acer 27" Nitro VG271UM3bmiipx (UM.HV1EE.301) IPS Black
7 999 ₴
- В наявності
- Код: UM.HV1EE.301
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор ACER VG271UM3BMIIPX (UM.HV1EE.301) належить до модельного ряду рішень для вимогливих геймерів. На екрані IPS QHD діагоналлю 27 дюйма з будь-якого положення відображається деталізована картинка з реалістичною передачею кольору. Специфікація DisplayHDR 10 сприяє формуванню глибоких відтінків. Плавна картинка без розривів досягається завдяки часу відгуку 1 мс та частоті оновлення 180 Гц, а матове покриття та технології захисту зору підвищують комфорт перегляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 614 х 475 х 240 мм |
| Геймерські | Да |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрану | 27" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Портативні | Немає |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 26 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴









