
Монітор Dell 27" U2724DE (210-BKTV) IPS Silver 120Hz
26 299 ₴
- В наявності
- Код: 210-BKTV
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключовими особливостями Dell UltraSharp 27 Thunderbolt Hub Monitor - U2724DE є:
Видима зона 68,47 см (27,0 дюйма) (виміряна по діагоналі), роздільна здатність 2560 x 1440 (16:9), а також підтримка повноекранного режиму для нижчої роздільної здатності.
Широкий кут огляду, що дозволяє дивитися з положення сидячи або стоячи.
Колірне охоплення sRGB 100% та BT.709 100% із середнім значенням Delta E більше двох; також підтримує DCI-P3 більше або дорівнює 98%.
Можливості регулювання нахилу, повороту, висоти та обертання.
Ультратонка рамка мінімізує зазор між рамками під час використання кількох моніторів, забезпечуючи простіше налаштування з елегантним переглядом.
Підставка знімається з монтажними отворами Асоціації стандартів відеоелектроніки (VESA) 100 мм на задній панелі монітора для гнучких монтажних рішень.
Датчик автоматичної яскравості виявляє навколишнє світло та відповідно регулює яскравість монітора та колірну температуру; Кілька моніторів Dell, оснащених датчиком автоматичної яскравості, можуть синхронізувати рівень яскравості та колірної температури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 7.37 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Немає |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.24х385.58х192.28 мм |
| Додаткові роз'єми | 3хUSB3.1, 3хUSB Type-C, RJ45, mini jack 3.5 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Колір | Сріблястий |
| Контрастність | 2000:1 |
| Концентратор USB | 1хUSB3.1, 1хUSB Type-C |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 24 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 299 ₴






