
Інтелектуальна розетка TP-Link Tapo P115
759 ₴
- В наявності
- Код: TAPO P115 (1PACK)
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пульт дистанційного керування – Миттєво вмикайте та вимикайте підключені пристрої, де б ви не були, за допомогою програми Tapo
Розклад – Попередньо встановіть розклад для автоматичного керування пристроями
Таймер – Створіть таймер відліку для підключеної електроніки
Моніторинг енергії – Реальний моніторинг - час споживання енергії та витрати енергії через додаток Tapo
Керування голосом – Керуйте своєю розумною розеткою за допомогою голосових команд через Amazon Alexa або Google
Асистент
Режим у від’їзді – Автоматично вмикає та вимикає пристрої в різний час, щоб створити враження, що хтось є вдома
Компактний дизайн – Міні-розмір, щоб уникнути блокування сусідніх розеток
Просте налаштування та використання – Не потрібен концентратор, швидко налаштуйте та легко керуйте через безкоштовну програму
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB-порт | немає |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Вага | 70 г кг |
| Вид | розетка |
| Влагозащита | немає |
| Входить до комплекту | розетка, посібник з налаштування |
| Віддалений доступ (через додаток або хмару) | є |
| Голосове управління | є |
| Додаткова інформація | режими "не вдома", "поділитися з родиною" |
| З екраном | немає |
| Кількість розеток | 1 шт |
| Локальний доступ | є |
| Максимальне навантаження | 3680 Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Облік витраченої електроенергії | є |
| Облік часу роботи | є |
| Підсвічування | немає |
| Робота за розкладом | є |
| Робоча вологість | 10 – 90 % відносної вологості, без конденсації |
| Робоча температура | 0 °C – 35 °C |
| Розміри | 60 х 49 х 49 мм |
| Світлова індикація навантаження | є |
| Стандарт роз'єму | європейський |
| Сумісна версія ОС | Android 4.4 і вище / iOS 10 і вище |
| Сумісність | Alexa / Google Assistant |
| Таймер | є |
| Терморегулятор | немає |
| Тип під'єднання | бездротовий |
| Управління через додаток Android / iOS | є |
| Управління через концентратор / Hub | немає |
| Управління через пульт (RF / Пульт ДУ) | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759 ₴








