
Монітор 28" Dahua UHD DHI-LM28-F400
23 650 ₴
- В наявності
- Код: DHI-LM28-F400
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дисплей з високою роздільною здатністю до 3840x2160. Підходить для безперервної роботи у режимі 24/7. Технологія панелей VA. Ультратонка рамка, елегантний вигляд. Надширокий кут огляду по горизонталі та вертикалі 178°.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | немає |
| Інтерфейс | DP, HDMI |
| Габарити | 638х369х58 мм |
| Динаміки | немає |
| Діагональ | 28" |
| Контрастність | 1000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Макс. роздільна здатність | 3840х2160 |
| Тип | LCD-дисплей |
| Час відповіді | 5 мс |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 650 ₴



