
Вафельниця First FA-5305-2
1 199 ₴
- В наявності
- Код: FA-5305-2
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручність для любителів смачної випічки
Вафельниця FIRST FA-5305-2 – зручний та незамінний інструмент для любителів смачної випічки. З її допомогою можна приготувати найсмачніші вафлі всього за пару хвилин. Завдяки дуже чутливій системі налаштування за допомогою колеса температури, ви завжди відстежуватимете готовність страви і не перегрієте її.
Пластини з керамічним напиленням
Пластини вафельниці виготовлені з алюмінію та покриті керамічним напиленням. Таким чином, сам нагріваючий елемент добре захищений від води і пластини можна без побоювань чистити вологою тканиною.
Тісто не прилипає та не пригорає до керамічного покриття
За допомогою FIRST FA-5305-2 ви зможете приготувати 10 красивих вафель рифлених у формі трикутника за один раз. Саме тісто не прилипає та не пригорає до керамічного покриття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор готовності | є |
| Антипригарне покриття форми | є |
| Додатково | - |
| Змінні панелі | немає |
| Колір | чорний із сріблястим |
| Кількість відділень основної пластини | 2 відділення |
| Матеріал корпусу | пластик + метал |
| Пластини для вафель | є |
| Пластини для горішків | немає |
| Пластини для грилю | немає |
| Пластини для кексів | немає |
| Пластини для печіву | немає |
| Пластини для пончиків | немає |
| Пластини для сендвічів / бутербродів | немає |
| Потужність | 1000 Вт Вт |
| Регулювання температури | є |
| Розміри | 10 х 29 х 37 см |
| Ручка, що не нагрівається | є |
| Тип | вафельниця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴










