
Витяжка Faber Value Pb X A90
6 599 ₴
- В наявності
- Код: Value Pb X A90
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якість, функціональність та елегантність витяжки, конкурентоспроможної в усіх відношеннях. Витяжка Faber Value Pb X A90 - це купольна витяжка, розроблена для ефективного видалення пари, запахів і диму з кухні користувачів.
З її стильним дизайном і функціональністю витяжка призначена для надання комфорту й елегантності кухонному простору. Витяжка оснащена вбудованим освітленням, що забезпечує достатнє освітлення робочої поверхні під час приготування їжі. Це допомагає контролювати процес приготування і забезпечує яскравий вигляд робочої зони.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вид | купольна |
| Вугільний фільтр | відсутній |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 120-150 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Зворотний клапан | немає |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Комплект монтажний | немає |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Потужність ламп | немає даних |
| Продуктивність | 430 куб. м/год куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 900 х 885 х 470 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип монтажа | на стіну |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турбо-режим | немає даних |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 599 ₴



