
Витяжка Faber Tender X A60
8 899 ₴
- В наявності
- Код: Tender X A60
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінна витяжка Faber TENDER X A60 із серії Standard представлена у традиційному кольорі «нержавіюча сталь». Пристрій працює як у режимі відведення, так і рециркуляції. За допомогою слайдерних перемикачів легко контролювати процес аспірації, регулюючи потужність трьох рівнів. Усі додаткові аксесуари купуються окремо.
Ключові переваги:
Галогенне освітлення
Встановлення вугільного фільтра
Робота з весняним двигуном Remote Blower
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Тип витяжки | Настінна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вид | купольна |
| Вугільний фільтр | відсутній |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 120-150 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Зворотний клапан | немає |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Комплект монтажний | немає |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Потужність ламп | 2x2 Вт |
| Продуктивність | 405 куб. м/рік куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення |
| Розміри (ШхВхГ) | 598 х 670-1000 х 360 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип монтажа | на стіну |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турбо-режим | є |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 899 ₴



