
Водонагрівач WHP Max 35
4 139 ₴
- В наявності
- Код: Max 35
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
35 літрів. Компактні розміри підходять для кухні, душу, готельного номера з душовою кабіною, дачного будиночка. Водонагрівач просто незамінний, якщо гаряча вода подається з незначними перебоями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WHP |
| Вага | 11.6 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 461 х 434 х 461 мм |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегріву | немає даних |
| Колір | Сірий |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Матеріал бака | немає даних |
| Обсяг | 35 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 2000 Вт Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | прямокутна |
| Час первинного нагріву | 1 рік 15 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 139 ₴



