
Витяжка Franke Box Flush EVO FBFE XS A52 (305.0665.359)
16 276 ₴
- В наявності
- Код: 305.0665.359
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована шафа витяжка Franke FBFE XS A52 305.0665.359 нержавіюча сталь спроектована таким чином, щоб ідеально вписатися в кухонний простір, що забезпечується за рахунок тонкої рами врівень з меблями. Витяжка оснащена алюмінієвим фільтром, що підходить для миття в посудомийній машині, а система FastFix забезпечить зручну та швидку установку витяжки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вид | повновбудована |
| Вугільний фільтр | є (до комплекту поставки не входить) |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Жировий фільтр | нержавіюча сталь |
| Зворотний клапан | немає |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Комплект монтажний | немає |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | фарбований метал |
| Потужність ламп | 1х3 Вт |
| Продуктивність | 620 куб. м/рік куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 520 х 324.7 х 290 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип монтажа | у шафу |
| Тип освітлення | LED-стрічка |
| Турбо-режим | є |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 276 ₴



