
Фен-щітка First FA-5651
1 099 ₴
- В наявності
- Код: FA-5651
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
2 щітки, що обертаються O40 мм, O50 мм, з керамічним покриттям
Режим подачі холодного повітря
Захист від перегріву
Петля для підвішування
Обертання шнура на 360°
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Довжина мережевого шнура | 1.87 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | немає |
| Дисплей | немає |
| Діаметр щіток | 40 мм, 50 мм |
| Колір | чорний з рожевим |
| Кількість насадок | 1 насадка |
| Кількість температурних режимів | 2 режими |
| Обертовий шнур | є |
| Петля для підвішування | є |
| Подача холодного повітря | з подачою холодного повітря |
| Покриття нагрівального елемента | немає даних |
| Потужність | 950 Вт Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴

