
Фен-щітка First FA-5651-2
499 ₴
- В наявності
- Код: FA-5651-2
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
Щітка O25/50 мм
Режим подачі холодного повітря
Захист від перегріву
Петля для підвішування
Обертання шнура на 360°
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | немає |
| Дисплей | немає |
| Діаметр щіток | 25 мм, 50 мм |
| Колір | чорний із сріблястим |
| Кількість насадок | 1 насадка |
| Кількість температурних режимів | 2 режими |
| Обертовий шнур | є |
| Петля для підвішування | є |
| Подача холодного повітря | з подачою холодного повітря |
| Покриття нагрівального елемента | немає даних |
| Потужність | 400 Вт Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴








