
Фен-щітка First FA-5651-7
899 ₴
- В наявності
- Код: FA-5651-7
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
Овальна щітка 70x45 мм з керамічним покриттям
Режим подачі холодного повітря
Функція іонізації
Захист від перегріву
Петля для підвішування
Сумочка для зберігання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.65 кг |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | з іонізацією |
| Дисплей | немає |
| Діаметр щіток | 45 мм |
| Колір | чорний з рожевим |
| Кількість насадок | 1 насадка |
| Кількість температурних режимів | 2 режими |
| Обертовий шнур | є |
| Петля для підвішування | є |
| Подача холодного повітря | з подачою холодного повітря |
| Покриття нагрівального елемента | немає даних |
| Потужність | 1200 Вт Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴










