
Утюжок (Випрямляч) для волосся First FA-5668
499 ₴
- В наявності
- Код: FA-5668
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
PTC нагрівальний елемент
Максимальний нагрів до 220°C
Плаваючі пластини з керамічним покриттям 100 x 25 мм
Фіксатор для зручного зберігання
Петля для підвішування
Шнур електроживлення, що обертається на 360°
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | без іонізації |
| Автовідключення | немає |
| Дисплей / Індикація температури | відсутнє |
| Довжина шнура | 1.7 м |
| Додаткові насадки | - |
| Харчування | Мережа |
| Захист від перегріву | відсутній |
| Колір | Бірюзовий |
| Кількість температурних режимів | 1 режим |
| Обертання насадки | відсутнє |
| Обертаючий шнур | є |
| Петля для підвішування | є |
| Плавальні пластини | відсутні |
| Подання пари | немає |
| Покриття пластин | немає даних |
| Потужність | 30 Вт Вт |
| Регулювання температури | відсутнє |
| Робоча температура | 220°C |
| Рукавичка/ Термоклімка | немає |
| Тип | випрямляч для волосся |
| Збирач | немає |
| Холодне обдування | відсутнє |
| Час нагріву | немає даних |
| Чехол | без ч охоло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴






